Valitse sivu

Tiedotustoimikunta

Tiedotustoimikunta (TTK)

Puheenjohtaja
Kissa-lehti päätoimittaja
Milla Talja
050 414 4596
milla.talja@kissaliitto.fi
Toimitussihteeri Pirjo Syväsalo
Isokatu 53 A 6
67100 Kokkola

050 490 7364
pirjo.syvasalo@kissaliitto.fi
Taittaja Marko Lumikangas
marko.lumikangas@kissaliitto.fi
Ilmoitusmyyjä Sinikka Laine
Karkkulantie 201
16300 Orimattila
050 511 1399
sinikka.laine@kissaliitto.fi
Jäsenet Aija Harmaakari
aija.harmaakari@kissaliitto.fi
  Tanja Salo
tanja.salo@kissaliitto.fi
  Kaisa Savolainen
kaisa.savolainen@kissaliitto.fi
Tiedostusasioista vastaava hallituksen jäsen Outi Vallenius

Sivu päivitetty 9.1.2017 / PK